Dyżur wakacyjny

miesiąc temu

Informujemy, że dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie w miesiącu lipcu 2024 r.

W miesiącu sierpniu przedszkole będzie zamknięte.

Zapisy na dyżur wakacyjny dla dzieci z naszego przedszkola,  będą się odbywały w dniach 18 – 22.03.2024 r.

Karty zapisu (oświadczenie) można pobrać w przedszkolu. Dostępne są także na naszej stronie internetowej.

Przy uzupełnianiu karty zapisu proszę zwrócić uwagę na zaznaczenie konkretnych tygodni lipca, z których będziecie Państwo korzystać. Bardzo prosimy o przemyślane deklaracje i korektę w sytuacji zmiany Państwa planów urlopowych.

Zapisy dla dzieci z innych przedszkoli!

Jeśli po rekrutacji wewnętrznej będziemy dysponować wolnymi miejscami poinformujemy o tym na stronie internetowej przedszkola w miesiącu marcu. Zapisy na dyżur dla tych dzieci odbędą się od 2 do 5 kwietnia w sekretariacie przedszkola w godzinach:  8:00 – 16:00.

Karta zapisu (oświadczenie).

Przedszkola dyżurujące w okresie wakacyjnym: