Witamy na stronie naszego przedszkola!
Sesja zdjęciowa

W dniu 11.04.2024r. o godzinie 12.30 odbędzie się sesja zdjęciowa dla dzieci idących do szkoły (dotyczy dzieci z grupy IV i częściowo z III).

Prosimy o ubiór galowy dla dzieci.

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: pomyślności, spokoju, zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca. Niech wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.

Wesołego Alleluja!

Dyrekcja i Personel Przedszkola Nr 138

Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo

Po zakończeniu zapisów na dyżur wakacyjny dla dzieci z naszego przedszkola, informujemy, że na miesiąc lipiec pozostały 2 wolne miejsca.

Zapisy odbędą się od 2 do 5 kwietnia w sekretariacie przedszkola w godzinach:  8:00 – 16:00.

Karta zapisu (oświadczenie).

Informujemy również, iż przyjmowane będą w pierwszej kolejności dzieci z przedszkoli zamkniętych na dwa miesiące na terenie naszej dzielnicy, na terenie miasta Krakowa a następnie według kolejności zgłoszeń.

Dyżur wakacyjny

Informujemy, że dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu będzie w miesiącu lipcu 2024 r.

W miesiącu sierpniu przedszkole będzie zamknięte.

REKRUTACJA 2024/2025

Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola odbywa się w dniach  21-29 lutego 2024 r.

Warsztaty z higieny osobistej

W dniu 19.02.2024r. w grupach dzieci starszych odbędą się warszaty prowadzone przez pracowników Sanepidu dotyczące higieny osobistej, ze szczególnym uwzglednieniem mycia rąk.

Bal Karnawałowy

BAL KANRAWAŁOWY dla dzieci z naszego przedszkola odbędzie się w dniu 31.01.2024r. (środa) w godzinach dopołudniowych.
Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.